Jsme tu pro vás...

Naši dodavatelé a spokojenost s nimi.

Seznam našich dodavatelů a jak jsme byli/ jsme s jejich prací spokojeni.

Dols - společnost ze Šumperku. Přímý výrobce hliníkových a plastových výrobků. Montovala nám hliníkové dveře, plastová okna v sušárně a kočárkárně, listovní schránky. Velice příjemné jednání. Super ceny za super kvalitu. Dbají na dodání v nasmlouvaném termínu. Jediné, co bylo nepříjemné, že nezavolali předem a prostě přijeli montovat. Obecně lze ale firmu DOPORUČIT. www.dols.cz

Elektropráce - firma Stránský z Karlových Varů. Instalovali nám čipová zařízení (čtečky) do obou vchodových dveří a do kočárkárny. Dále montovali domácí intercomy a světla s čidly a úspornými zářivkami. Šikovní, samostatní. Dodávají i s projektem. Lze domluvit i následnou revizi. Celá rekonstrukce osvětlení s touto firmou proběhla bez sebemenších problémů a můžeme DOPORUČIT.
Tel: 774 737 597.

Evyt - společnost se nám stará o výtah. Vede revizní knihu a dělá veškeré pravidelné, povinné kontroly. Příjemné a férové jednání. My jsme maximálně spokojení, protože udělají práce i nad rámec smlouvy. A v podstatě za to mnohdy v rámci dobrých vztahů ani nic nechtějí. DOPORUČUJEME. www.evyt.cz.

Duchoslav - elektro revize. Pán, který nám dělal revizi zrekonstruovaného osvětlení a celý projekt zcizil pro vlastní potřeby. Při telefonickém hovoru se ani nestyděl a řekl, že je mu to jedno. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJEME!!!

SBD Prosek - správní firma - spolupracovali jsme s nimi pouze půl roku. Jediné, co ale fungovalo výborně bylo účetnictví. Ohledně správy objektu jsme si stejně vše museli zařizovat sami, protože jsme si prý neuzavřeli pojištění. SPÍŠE NEDOPORUČUJEME, pokud tedy nechcete vyhazovat peníze oknem.

Voicetronics - úklidová firma. I když paní Kopecká nám vždy vyšla vstříc a uklízela i navíc, nebyli jsme spokojeni. Firma vždy slíbila napravit nedostatky v úklidu. Vše ale mělo pouze krátkodobý charakter a po pár týdnech se vše vrátilo do starých kolejích (uklizeno pouze v přízemí). Navíc cenově se úklid dá sehnat za poloviční cenu. Můžu poslat seznam úklidových firem, které jsem poptávala.

V současné době si účetnictví, správu domu a úklid zajišťujeme vlastními silami.

Budeme rádi, pokud i Vy nám předáte Vaše zkušenosti s dodavateli zboží a služeb.